PROFI CREDIT Czech, a.s.: Komplexní Přehled Finančního Lídra na Českém Trhu

PROFI CREDIT Czech, a.s.: Komplexní Přehled Finančního Lídra na Českém Trhu

Podrobný průzkum PROFI CREDIT Czech, a.s., předního poskytovatele spotřebitelských a podnikatelských úvěrů v České republice. Zjistěte více o její historii, široké škále produktů, sociální odpovědnosti a klíčových výhodách a nevýhodách jejích finančních služeb

Úvod

PROFI CREDIT Czech, a.s., s více než čtvrtstoletou historií , se etablovala jako důležitý hráč na českém finančním trhu, především v oblasti spotřebitelských úvěrů. Založená v roce 1994 v Praze, tato akciová společnost se vyvinula do společnosti s komplexním portfoliem finančních služeb , které odpovídají dynamicky se měnícím potřebám spotřebitelů. S hlubokými kořeny v českém podnikatelském prostředí a s mezinárodními vazbami, PROFI CREDIT Czech představuje zajímavý příklad úspěšného spojení lokálního porozumění trhu s globálním přístupem 

Historie

Historie PROFI CREDIT Czech, a.s., začíná v prosinci 1994, kdy byla založena v Praze. Od svého založení se společnost zaměřovala na poskytování spotřebitelských úvěrů, což ji postupem času učinilo důležitým hráčem v této oblasti na českém trhu. S postupným růstem a rozvojem, PROFI CREDIT rozšířila své služby a nabídla širší spektrum finančních produktů , aby vyhověla rostoucím potřebám svých zákazníků.

V průběhu let prošla společnost řadou změn, včetně rozšiřování svého portfolia služeb a adaptace na měnící se tržní podmínky. Přestože se zaměřuje především na český trh, její vliv a vazby se rozprostírají i do zahraničí, což je patrné ze složení jejího představenstva a dozorčí rady, zahrnujících členy z různých zemí.

PROFI CREDIT Czech, a.s., si během své existence vybudovala pověst stabilní a důvěryhodné společnosti, která klade důraz na transparentnost a etiku ve finančním sektoru.

PROFI CREDIT Czech, a.s. je akciová společnost se sídlem v Praze, specializující se na poskytování spotřebitelských úvěrů. Založena byla 5. prosince 1994 a její právní forma je akciová společnost. Společnost má základní kapitál 232,65 milionu Kč . Jedná se o firmu s různorodými aktivitami, včetně výroby, obchodu a služeb, které nejsou specifikovány v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Její statutární orgán, představenstvo, tvoří tři členové a ve všech věcech společnost zastupují společně alespoň dva z nich. Dozorčí radu tvoří jeden člen, Ing. Marcel Mešter ze Slovenské republiky, a jediným akcionářem je PROFIREAL Group SE.

Produkty a služby PROFI CREDIT Czech, a.s.

Společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. se specializuje na širokou škálu úvěrových služeb, což ji činí jedním z předních poskytovatelů těchto služeb v České republice a působí také v dalších evropských zemích a na Filipínách.

Osobní půjčky

Nebankovní Osobní Půjčky: Tyto půjčky mají rozsah od 10.000 do 166.000 Kč. Peníze jsou klientům zaslány do 24 hodin od schválení. Úvěr lze čerpat opakovaně a v případě řádného splácení je možné získat zpět až 27.000 Kč. Nabízí se i možnost tříměsíčního odkladu splátek.

Podnikatelské půjčky

Nebankovní Podnikatelské Půjčky: Dostupné do výše 250.000 Kč, s výplatou peněz do 24 hodin od schválení. Podnikatelé mohou získat bonus až 34.977 Kč za řádné splácení. Půjčky jsou nabízeny ve třech variantách: ProFi MINI, ProFi MINI+, a ProFi BONUS, s různými částkami a splatnostmi.

Společenská odpovědnost

PROFI CREDIT se věnuje i sociálním a charitativním aktivitám, včetně podpory UNICEF, Klubu nemocných cystickou fibrózou, soukromých dětských domovů, seniorů, a mladých sportovců.

Společnost klade důraz na osobní přístup ke klientům, poskytující služby prostřednictvím rozsáhlé sítě úvěrových poradců, kteří jsou dostupní jak v kamenných pobočkách, tak přímo u klientů doma​.

Klady a Zápory PROFI CREDIT Czech, a.s.

Klady

Flexibilní Setkání s Poradci

Možnost dojednat si schůzku s pracovníkem společnosti na místě, které klient preferuje, včetně domácí návštěvy.

Možnost Odkladu Splátek

Bezplatný odklad až tří splátek u pojištěné půjčky.

Opakované Čerpání Úvěru

Možnost opakovaného čerpání úvěru.

Možnost Předčasného Doplatení Úvěru

Bezplatné předčasné doplacení úvěru a mimořádné splátky.

Pojištění Schopnosti Splácet: Nabídka různých balíčků pojištění, aby klienti byli chráněni v případě finančních těžkostí nebo nepředvídatelných událostí.

Zápory

Nemožnost Online Uzavření Úvěru

Úvěry nelze uzavřít kompletně online; po odeslání žádosti na webu je nutné další komunikace telefonicky a osobní schůzka.

Individuální Úroková Sazba

Nelze si předem nasimulovat požadovaný úvěr, protože úroková sazba je nabízena individuálně a může být vysoká.

Z těchto bodů vyplývá, že PROFI CREDIT Czech, a.s. nabízí flexibilní a personalizované služby s důrazem na individuální přístup ke klientům, ale zároveň může být náročnější na administrativní proces a mít vyšší úrokové sazby ve srovnání s některými konkurenty.

Zajímavosti

PROFI CREDIT Czech je zajímavá svou mezinárodní strukturou, včetně členů představenstva a dozorčí rady z různých zemí.

Závěr

PROFI CREDIT Czech, a.s., s více než 25 lety působení na trhu, se etablovala jako významný poskytovatel finančních služeb v České republice i dalších zemích. S jejími inovativními a personalizovanými službami, včetně osobních a podnikatelských půjček, a angažmá v sociální odpovědnosti a charitativní činnosti, je společnost významným hráčem ve svém odvětví. Přestože čelí určitým výzvám, jako jsou vyšší úrokové sazby a omezení v online procesech , její silná pozice na trhu a zaměření na klienta zůstávají klíčovými faktory jejího úspěchu a dlouhodobé udržitelnosti v oblasti finančních služeb.

Kontakty

Adresa

Prague 1, Klimentská 1216/46, zip code 110 00

Telefonní číslo

80020280

E-mailem

proficredit@proficredit.cz

Už jste vyzkoušeli služby PROFI CREDIT Czech? Podělte se s námi o své zkušenosti!

Send your review
This article was updated on 20 června 2024